ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
DOKTOR BÖYLE YAPARSA!

DOKTOR BÖYLE YAPARSA!

Tarih 29 Haziran 2017, 16:07 Editör editor

Çocuk çocukla dövüşür 10 dakika sonra barışır doktor hanim çocuğunuzla kavga etti diye sizin müdahil olup bu çocuğun boğazını böylemi yapmanız gerekirdi? Yoksa Hipokrat yeminiz de buda mı var?

Sevgili okurlar. Bir daha, cahili, kınamamak gerekiyor, bunu yapan bir doktor. Hem de, Hipokrat yemini edenlerden nasıl inanalım birde bayan hele ki cinsiyet çok önemli bayanların daha medeni olması hatta daha merhametli olması gerekiyor çünkü anne nerede ise çocuğun boğazına neşter kullanacakmış belikli üzerin de yokmuş Doktor Münevver Zehra davutoğlu jinekoluk kadın doğum uzmanı böyle sinirine hakim olamayan doktor olur mu? Mağdur olan Habip Ulaşlı isimli Çocuğu elinden mahalleli zor almış görgü tanıklarına bakılırsa siz ne buyuruyorsunuz yüksek ihtisasın başhekimi tekin bey soyadı benzerliği mi? yoksa Ahmet davutoğlunun akrabası mı? Yani güven cesimi var? KRAL 71 (GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 5527 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

SON DAKİKA: RUS AŞISI SPUTNİK V'NİN TÜRKİYE'DE ÜRETİMİ İÇİN ANLAŞMA İMZALANDI.

SON DAKİKA: RUS AŞISI SPUTNİK V'NİN TÜRKİYE'DE ÜRETİMİ İÇİN ANLAŞMA İMZALANDI. İNŞALLAH ES 400 LER GİBİ MÜDAHALEYE MARUZ KALMAYIZ.

KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRÜ TEHLİKELİ TARİHİ BİR HASTALIĞI HATIRLATTI.

KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRÜ TEHLİKELİ TARİHİ BİR HASTALIĞI HATIRLATTI. Halk arasında Cüz zam adıyla da bilinen Lepra veya Hansen hastalığı, Mycobacterium leprae tarafından oluşturulan, b...
RESTORANLAR AÇILMALI22 Ocak 2021


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi