ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
İKTİDAR YAŞLANDIKÇA SAFLAR NETLEŞİYOR MU?

İKTİDAR YAŞLANDIKÇA SAFLAR NETLEŞİYOR MU?

Tarih 13 Temmuz 2019, 13:22 Editör editor

Boz-ok yaylasının yağız delikanlısı ilahiyatçı Yozgat merkeze bağlı eğerci köyünden AHMET HAKAN her ne kadar arkadaşı zahit akmandan ayrılsa da ilk spikerlik dönemlerini biliyoruz selamet partisinin kurduğu kanaldan tanıyoruz demek ki pek karazyona uğramamış.Teşekkürler boz toprak.

KADEM tartışmasına katılan Ahmet Hakan "Benim safım belli" deyip nedenlerini açıkladı KADEM tartışmalarına köşe yazısında değinen Ahmet Hakan, "Benim safım belli: Ben KADEM'ciyim" başlıklı yazısında nedenlerini sıraladı.Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın Başkan Yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği'ni de (KADEM) hedef alarak, "Ailenin çözülmesine yol açan Millî Eğitim, Aile Bakanlığı ve KADEM projeleri derhal durdurulmalıdır!" demişti. KADEM: SESSİZ KALMAYACAĞIZ KADEM, konuyla ilgili olarak "Karalama kampanyasına sessiz kalmayacağız" açıklaması yaparken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar da "KADEM, ailenin birliğini ve korunmasını savunur, Soros projeleri iftirası vebaldir, Müslümanın hakkaniyetine yakışmaz" ifadelerini kullanmıştı. AHMET HAKAN: BEN KADEM'CİYİM Tartışmalara katılan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, "Benim safım belli: Ben KADEM'ciyim" başlıklı yazısında nedenlerini paylaştı: "AİLENİN korunması, mahremiyeti ya da kutsallığı adına kadına şiddete göz yumamayacağım için... KADEM'ciyim. Boşanmak isteyen karılarını öldürmek için fırsat kollayan heriflere hiçbir biçimde fırsat verilmemesi için... KADEM'ciyim. "Bu kadınlar da çok oldu... Bir tokat atınca hemen uzaklaştırma alıyorlar" falan diyen tiplere meydan verilmemesi için... KADEM'ciyim. Pusular kurup pompalı tüfeklerle eşlerini, sevgililerini öldüren adamların gün yüzü görmemeleri için... KADEM'ciyim. Kutsal değerlerin arkasına saklanarak kadınlara yönelik her türlü ayrımcılığı ve şiddeti meşru göstermeye çalışanlara alan açmamak için... KADEM'ciyim. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 86 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

KISSADAN HİSSE ALINIYOR MU?

KISSADAN HİSSE ALINIYOR MU? Öyle mirasın üstünde oturup kimse ahkam kesmesin babanın evlada bazı vasiyetleri vardır vasiyetleri yerine getirmey...

BUNDAN BÖYLE GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLAYAN OLUR MU?

BUNDAN BÖYLE GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLAYAN OLUR MU? Bundan böyle yerel basınında ulusal basınında galiba kılavuzu karga olacak gibi?
15 Temmuz'un anlam önemine dair konuşma(cı)lar!16 Temmuz 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi