ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SAYIN ATALAY SEN 274 Ü BİLİYOR MUSUN

SAYIN ATALAY SEN 274 Ü BİLİYOR MUSUN

Tarih 19 Ağustos 2019, 11:43 Editör editor

sizler bizim çınarlarımızsınız şöyle diyeyim sen Seyfi demir soyu bilir misin,sen Halil Tunç'u bilir misin sen İbrahim denizleri bilir misin,sen sendikacı olabilmek için Türk iş kolejine gittin mi?

ben gittim 6 ay okudum yanı seminer gördüm monitörlü bir sendikacıyım o zamanlar benim sendika başkanım ve liderim MUSTAFA ÖZBEK bizler sendikacılığı özünden kavradık Halil tuncun şalter indirdiği dönemleri bilir misin belkide o zamanlar işçi bile değildin bizim öğrendiğimiz sendikacılık partiler üstü bir politika uygulamak zorundadır görüyorum ki sayın başkan sen sap sarısın yani sarı sendikacısın eskiden sarı sendikalar işçiyi satarlardı görülüyor ki bu işi bir genel başkan hortlatmış oluyor demek ki her şeyin eskisi makbul yenisi makbul olan ise o da teknoloji vallahi başkan şöyle bakınca sen ne eskisin nede yeni arasatta kaldın farkında mısın işin zor istersen feyzi oğlundan biraz akıl desek bilmem yakışır mı? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 411 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

GALİBA AKŞAMDA AKŞAM YENİ OLUYOR.

GALİBA AKŞAMDA AKŞAM YENİ OLUYOR. Akşam gazetesi yazarı Profesör Vedat bilgini telaş sardığına göre galiba akşamda akşam olmaya başlamış ki karanlığı...

HİÇ SANA İNANIRMIYIM SANIYORSUN?BAY RECEP ZAFER TEKİN BAHŞILI BELEDİYE BASKANI

HİÇ SANA İNANIRMIYIM SANIYORSUN?BAY RECEP ZAFER TEKİN BAHŞILI BELEDİYE BASKANI Ey millet bakar mısınız seçildiğinde makam kapısını söktü halka açık diye KAPI YERİNDE DURUYOR.
İÇİ DIŞI BİLMEM AMA ZARAR EDİYORUZ.19 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi