ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SAYIN ATALAY SEN 274 Ü BİLİYOR MUSUN

SAYIN ATALAY SEN 274 Ü BİLİYOR MUSUN

Tarih 19 Ağustos 2019, 11:43 Editör editor

sizler bizim çınarlarımızsınız şöyle diyeyim sen Seyfi demir soyu bilir misin,sen Halil Tunç'u bilir misin sen İbrahim denizleri bilir misin,sen sendikacı olabilmek için Türk iş kolejine gittin mi?

ben gittim 6 ay okudum yanı seminer gördüm monitörlü bir sendikacıyım o zamanlar benim sendika başkanım ve liderim MUSTAFA ÖZBEK bizler sendikacılığı özünden kavradık Halil tuncun şalter indirdiği dönemleri bilir misin belkide o zamanlar işçi bile değildin bizim öğrendiğimiz sendikacılık partiler üstü bir politika uygulamak zorundadır görüyorum ki sayın başkan sen sap sarısın yani sarı sendikacısın eskiden sarı sendikalar işçiyi satarlardı görülüyor ki bu işi bir genel başkan hortlatmış oluyor demek ki her şeyin eskisi makbul yenisi makbul olan ise o da teknoloji vallahi başkan şöyle bakınca sen ne eskisin nede yeni arasatta kaldın farkında mısın işin zor istersen feyzi oğlundan biraz akıl desek bilmem yakışır mı? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 535 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

ABDUL KADİR ŞAHİNER DSİ'NİN PARASI DEĞİL VİCDANI YOK DEDİ.

ABDUL KADİR ŞAHİNER DSİ'NİN PARASI DEĞİL VİCDANI YOK DEDİ. DEMEK Kİ SADE KIRIKKALE DE DEĞİL SUNGURLU DADA ÖYLE İMİŞ.KIRIKKALEDE DE KANALLAR BAKTERİ ÜRETİYOR.

İNSAN OĞLUNUN İTİGAT VE İMANI OLURSA MAKAMLAR ÖNEMLİ OLMUYOR.

İNSAN OĞLUNUN İTİGAT VE İMANI OLURSA MAKAMLAR ÖNEMLİ OLMUYOR. bu yaşıma geldim Kırıkkale valisi kadar alçak gönüllü bir makama denk gelmedim zira ispirli vali ebeveyninden gelen...
EVLADIM BİZE EN ACİLİNDEN MAĞDURİYET TART.18 Şubat 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi