ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
2019 GELDİ GEÇTİ FARKINDA BİLE OLAMADIK.

2019 GELDİ GEÇTİ FARKINDA BİLE OLAMADIK.

Tarih 22 Ağustos 2019, 19:00 Editör editor

Sebzeler meyveler hasat oldu vatandaş kış hazırlığına başladı bile sevgili okurlar ömürden bir yıl daha gitti haberiniz varmı acaba kimimiz faruk ve mümeyyiz olurken kimimiz yaşlandı. Kiminiz ihtiyar oldu kiminiz bahtı yar.

Şu yalancı dünyada biri birimizi incitmeyi değer mi dersiniz acaba bu dünya kaç yaşında bileniniz var mı? Selalar verilince mezarda peyteğe girince üzerin toprakla örtülünce bu dünya ile irtibatın kesilince bu dünyadan haberin olacak mı? Boş ver anasını satıyım yeyip içip keyfine bak ne varsa bu dünyada var öte yandan kimsenin tam bir bilgisi yok yaşamana bak yaşadığın kadarı ile her şey yaradan la senin aranda kalsın DOKTORLAR insanların ömrünü uzatmaya çalışırlar ama KENDİ ÖMÜRLERİNİ UZATAMAZLAR KENDİLERİ DE ÖLÜP GİDERLER tekrar ediyorum bu dünya boş. Hiç düşündün mü? kimler geldi kimler gitti bu dünyaya. Yozgat'ın yer köye bağlı TERZİLİ köyünden rahmetli mahalli aşık Nuri ne demiş: GÖNÜL ÇOK YÜKSELİP ÇIKMA YUKARI DÜŞÜN BUNCA GELEN İNSAN NEREDEDİR ALIRLAR ELİNDEN BİR GÜN ŞİKARI MEFT'E ÇARE BULAN LOKMAN NEREDEDİR Dünyanın en uzun süre tahtta kalan hükümdarları onlardan da kimse kalmadı hepsi öldü oldü duydunuz mu? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 324 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

GALİBA AKŞAMDA AKŞAM YENİ OLUYOR.

GALİBA AKŞAMDA AKŞAM YENİ OLUYOR. Akşam gazetesi yazarı Profesör Vedat bilgini telaş sardığına göre galiba akşamda akşam olmaya başlamış ki karanlığı...

HİÇ SANA İNANIRMIYIM SANIYORSUN?BAY RECEP ZAFER TEKİN BAHŞILI BELEDİYE BASKANI

HİÇ SANA İNANIRMIYIM SANIYORSUN?BAY RECEP ZAFER TEKİN BAHŞILI BELEDİYE BASKANI Ey millet bakar mısınız seçildiğinde makam kapısını söktü halka açık diye KAPI YERİNDE DURUYOR.
İÇİ DIŞI BİLMEM AMA ZARAR EDİYORUZ.19 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi