ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
YENİ KURULACAK PARTİLERİ YANDAŞ AJANSLAR KARALIYOR MU?

YENİ KURULACAK PARTİLERİ YANDAŞ AJANSLAR KARALIYOR MU?

Tarih 04 Kasım 2019, 10:22 Editör editor

Kral 71 fahri editörleri ile sabahtan akşama kadar halkın içinde böle bir yalan kulağımıza hiç gelmedi hiç olur mu maaşla il ilçe başkanı bulmak o zaman üyelerde ister.

O zaman sorarlar adama bu çeşmenin suyu nereden geliyor diye bu yalanın emsali dünyada görülmemiş acaba imalatçısı bunlarmı ki? Alttaki yazı bu ajanstan alıntıdır. TEŞKİLATLANMA SÜRÜYOR Türkiye yeni partilere gebe. Bunun artık kesin olduğu görülüyor. Yeni parti oluşumları devam ediyor. Hatta hız kazanmış durumda. Aralık ayında neticelerin görülmesi de bekleniyor. Özellikle AK Parti içinden istifa haberlerinin geleceği söyleniyor. Yeni parti oluşumları için de yönetim ve teşkilat başkanlıkları için görüşmelerin yapıldığı biliniyor. Özellikle yönetime dikkat çekici isimler ve teşkilat başkanlıklarına öne çıkmış isimler aranıyor. MAAŞ TEKLİF EDİLMİŞ Türkiye genelinde ve Kırıkkale´de yeni partiler için teşkilat başkanlıklarına maaş teklifi yapıldığı iddia ediliyor. Teşkilat başkanı olması maksadıyla teklif götürülen bazı isimlerin teklifi soğuk baktığı ileri sürülürken, maaş teklif edildiği konuşuluyor. Kırıkkale´de de bazı isimlere maaşlı teşkilat başkanlığı teklifi yapıldığı bildiriliyor. Bu durum hem işin ciddiyetini ve hem de durumun ne aşamada olduğu gösteriyor. Maaş teklifinin de şu ana kadar olumlu karşılanmadığı söyleniyor. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 235 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

Avrasya anket şirketinden çarpıcı AK Parti yorumu: 50 ile 60 arası istifa gelecek

Avrasya anket şirketinden çarpıcı AK Parti yorumu: 50 ile 60 arası istifa gelecek Avrasya Araştırma Şirketi'nden siyasi partilerle ilgili yeni tahminler geldi. Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı...

ARTIK SAKLAMIYORLAR.

ARTIK SAKLAMIYORLAR. Son dakika: AK Partili Kandemir duyurdu: Önümüzdeki günlerde istifalar olacak
ÇOCUKLARA ÖZGÜRLÜK DİYE DİYE AHLAKTAN NE HABER?11 Kasım 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi