ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ ÇİFTÇİ ZİYARETLERİNE ARA VERMİYOR

KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ ÇİFTÇİ ZİYARETLERİNE ARA VERMİYOR

Tarih 26 Temmuz 2020, 12:58 Editör editor

kırıkkale tarım ilİl Müdürü Sırrı YILMAZ, çiftçiler ile kesintisiz iletişimi sürdürmek, talep ve ihtiyaçları tespit ederek proje çalışmalarına yön vererek tüm çiftçilerimiz ve sektör paydaşları ile sürekli iletişim içerisinde olarak ilimiz tarımında yakalanan gelişim ivmesine hız kazandırmak adına sürdürdüğü çiftçi ziyaretleri programına ÇELEBİ İlçesinde devam etti.

Ziyareti kapsamında ilk olarak “Kop ile Çelebide Yaz Seraları Kuruluyor” projesinde yapımı tamamlanan seralarda incelemelerde bulunan YILMAZ; “Bu projemiz ile 10 üreticimize 1050 metrekarelik seralar kuruluyor. Toplamda 10,5 dekar yeni sera alanı ilimiz üretimine katılacak.” Şeklinde konuştu. Programına çiftçilerimizi ziyaret ederek devam eden YILMAZ, ziyaretlerin devam edeceğini ve üretim sürecinin her aşamasında diyalog içerisinde çalışmaların sürdürüleceğini belirtti. "HABER EDİTÖRÜMÜZ ERVA NUR VAROL" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 2209 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

DEVLET SU İŞLERİ SİLAHSIZ MAFYA MI?

DEVLET SU İŞLERİ SİLAHSIZ MAFYA MI? ŞOK İDDİA: DSİ TALİMATIYLA PATATES EKENLERDEN 100, PANCAR EKENDE DE 70 TL Mİ ALINIYOR?

TOMARZA`NIN ARAZİLERİNE BÜYÜK ŞİRKETLER GÖZ MÜ DİKTİ? PEKİ ÇİFTÇİ NE OLACAK?

TOMARZA`NIN ARAZİLERİNE BÜYÜK ŞİRKETLER GÖZ MÜ DİKTİ? PEKİ ÇİFTÇİ NE OLACAK? İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Tomarza iddialarını Meclis gündemine taşıdı. ‪Tomarza ilçesin...
KADIN11 Ağustos 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi