ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ATANUR AYDIN GERİ DÖNER Mİ?

ATANUR AYDIN GERİ DÖNER Mİ?

Tarih 29 Temmuz 2020, 14:45 Editör editor

il özel idaresi gerçekten adı gibi çok özel bir yer otorite,disiplin,hakkaniyet isteyen bir kurum olduğu gibi valinin de işlerinde kolaylık sağlayabileceği bir kurum çok büyük bir tecrübe isteyen bir kurum.

yıllarını vermiş bir çınarı devirdiler şahsi ve kişisel kaprislerinin yüzünden memleket onlar için önemli değil san ki yeter ki onların dediği yerine gelsin halbuki Atanur un yerine gelen bir yıl dayanamadı yinede Atanur un kurduğu düzenle idare etti görüyoruz ki bazı densizler valiye de aynı tezgahı kurma çabasındalar ama ispirlinin öyle her kişiye pabuç bırakmayacağını kendileri de anlamış durumdalar doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış."NEŞTER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 1536 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

YKS'DE İLK %32 SİNE İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİ GİRDİ.

YKS'DE İLK %32 SİNE İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİ GİRDİ. Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) Türkiye genelinde imam hatip lisesi öğrencileri ilk yüze girerek başarılara...

BİR DELİ BİR KUYUYA TAŞ ATAR KIRK AKILLI ÇIKARTAMAZ HAYDİ İÇİNDEN ÇIKIN BAKALIM.

BİR DELİ BİR KUYUYA TAŞ ATAR KIRK AKILLI ÇIKARTAMAZ HAYDİ İÇİNDEN ÇIKIN BAKALIM. SOSYAL MEDYAYA İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ MECLİS ADALET KOMİSYONUN DA KABUL EDİLDİ.
KADIN11 Ağustos 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi