ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ACABA AKP FARKINDA MI?

ACABA AKP FARKINDA MI?

Tarih 11 Ocak 2021, 14:21 Editör editor

HAYDAR ALBAYRAK BAĞIMSIZ ADAY OLURSA AKP'NİN KIRIKKALE DE VEKİL ÇIKARTMASI MÜMKÜN MÜ? ÇÜNKÜ SÖYLENTİ VE 600 KİŞİYLE YAPILAN SÖZLÜ ANKETTE AÇIK ARA ÖNDE GİTTİĞİNİ GÖRE KIRIKKALE DE AKP NİN İŞİ ZOR GÖRÜNÜYOR GENEL MERKEZ DE ÖNÜNÜ KESMEYE ÇALIŞANLAR VEBAL ALTINDA OLSALAR GEREK.

Şehrinizin Sevilen yüzü İş Adamı ve Siyasetçisi Sayın Haydar Albayrak’a gün geçtikçe teveccüh ve ilgi artıyor.Güler yüzü ile herkesimi kucaklayarak, aday olamayıp sahaları terketmeyip gönülleri kazanmayı başarabilen nadir isimlerden biri olan yiğidi öldür hakkını yeme diyecegimiz kişilerden olup şimdiden bayrağı sırtladıgını görebiliyoruz.Kendisine sorduğumuzda Kırıkkale doğup büyüdüğüm yer hemşehrilerimi ayrımsız seviyorum, Şehrim bana göre hak ettiği yerde değil kalkınıp büyümesi için Sanayi’de, Tarımda, Sanat ve her alanda hak ettiği yere gelmesi için makam olsa da olmasa elimden geleni yapmak boynumuzun borcudur dedi.En son Türkmen İş adamlarını Bahşılı da Tekstil Fabrikası kurması için getirmiş 300 kişilik istihdam olacakken dönemin Bahşılı Belediye Başkanı Sayın İbrahim Uyar ile çalışmalar yapıp kurulacak Fabrika arsası Milli emlak’a ait olduğu için arsayı satın almak için Albayrak’ın getirdiği iş adamları dilekçe ile müracaat etmiş bir şekilde sonuç alınamamış ve maalesef bu yatırım gerçekleşmemiş idi. Albayrak yinede pes etmeden hemşehrileri ile irtibatını kesmeyip Cenaze, Düğün, Stk’lar, Spor camiasına olan halkın içinde destekleri ile halkın gönlünü kazanmış olmanın avantajı ile çalışmalarına devam etmektedir. "HABER EDİTÖRÜMÜZ SERPİL ERBAY"

Bu haber 980 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

SİYONİZM ORTA DOĞUDA EŞ BAŞKAN NEREDE?

SİYONİZM ORTA DOĞUDA EŞ BAŞKAN NEREDE? papa israilİn teşviki ile Irak'ı ziyaret etti hemde İslamın kılıncı olan HAZ Alinin türbesinden başladı yani Ne...

VAY ANASINI DOYMAK BİLMİYORLAR.

VAY ANASINI DOYMAK BİLMİYORLAR. İSTEMEM YA YİNEDE YAN CEBİME KOYUVER DEMEKTEN KENDİLERİNİ ALAMIYORLAR.
SORUMLULUK ZOR TABİ...07 Mart 2021


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi