ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN’IN BASIN AÇIKLAMASI

İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN’IN BASIN AÇIKLAMASI

Tarih 20 Ocak 2021, 13:44 Editör editor

BU DÜZEN, SÖZDE DEMOKRASİDİR
Türkiye, her geçen gün sözde demokrasi diye anılacak şekilde üçüncü dünya ülkesine dönüşüyor. Örneklerini Diktatör İdi Amin’in Uganda’sın da görebileceğiniz görüntülere üzülerek şahit oluyoruz. Ne diyordu Eski Diktatör İdi Amin: “İfade özgürlüğü var ama ifade ettikten sonra olacakları garanti edemem” Türkiye’de yaşananlar İdi Amin gibi diktatörlerin icraatlarına benziyor.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, evinin önünde silahlı ve sopalı beş kişi tarafından saldırıya uğradı. Yeniçağ yazarı Orhan Uğuroğlu aracına binerken, Avukat Afşin Hatipoğlu bürosuna girerken saldırıya uğradı. Tek adam düzenine geçtikten sonra tüm bu yaşananlar sınır tanımadan devam ediyor. Sayın Meral Akşener’in evinin önünde, üstelik de bir kadına karşı toplanan o aciz ve meczup kalabalığı hepiniz hatırlıyorsunuz. Bunların beraat ettiklerini de biliyorsunuz değil mi? Bunlar Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yönettiği Türkiye’de oluyor. Hatta acizliklerine Sayın Akşener’i hapisle tehdit ederek devam ettiler. Yetmedi, iffetine, namusuna dil uzattılar. Çubuk’ta Sayın Kılıçdaroğlu’na karşı yaşananları hatırlayın. Amaçlarına giden yolda bir inek hırsızını nasıl meşrulaştırdıklarını hepimiz gördük. Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasetçi ve gazetecilere yapılan saldırılara karşı sessizliğini muhafaza ediyor. Bütün bu eylemlerin aslında Ak Parti’ye yönelik, kendisini de zora sokacak işler olduğunun farkında mıdır sizce? Muhalefetin can tehdidi yaşadığı, basının susturulduğu ve yargının bağımlı kılındığı bir ülkede sözde demokrasi, sonuç değildir, bilinçli bir tercihtir. Bu düzen, sözde demokrasidir. KENDİLERİNİN İNANMADIĞI DEĞERLERİN İÇİNİ BOŞALTMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPTIKLARI YOK 2021 yılı reform yılı olacak dediler. Reformlar önce beyinde başlar. Yani inandığınız şeyi yapabilirsiniz. Demokrasiye, hukuka, ifade özgürlüğüne, yargının bağımsızlığına ve insan haklarına inanmıyorsanız reform falan yapamazsınız. Bu kavramlar Ak Parti’nin içselleştirdiği konular değil. Tek adam dışında içselleştirdikleri hiçbir şey yok. Kendilerinin inanmadığı değerlerin içini boşaltmaktan başka bir şey yaptıkları da yok. "HABER EDİTÖRÜ SATI ÇETİNER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 1524 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

SİYONİZM ORTA DOĞUDA EŞ BAŞKAN NEREDE?

SİYONİZM ORTA DOĞUDA EŞ BAŞKAN NEREDE? papa israilİn teşviki ile Irak'ı ziyaret etti hemde İslamın kılıncı olan HAZ Alinin türbesinden başladı yani Ne...

VAY ANASINI DOYMAK BİLMİYORLAR.

VAY ANASINI DOYMAK BİLMİYORLAR. İSTEMEM YA YİNEDE YAN CEBİME KOYUVER DEMEKTEN KENDİLERİNİ ALAMIYORLAR.
SORUMLULUK ZOR TABİ...07 Mart 2021


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi