ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
İYİ PARTİLİ USTA ÇORUM İL BAŞKANLIĞINDA KONUŞTU

İYİ PARTİLİ USTA ÇORUM İL BAŞKANLIĞINDA KONUŞTU

Tarih 06 Şubat 2021, 14:41 Editör editor

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta, "İYİ Parti, Türkiye'yi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir.

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta, "İYİ Parti, Türkiye'yi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir." dedi.Usta, Çorum'da kent merkezi ile bazı ilçelerde temaslarda bulunup sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.Ziyaretlerinin ardından partinin il başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Usta, İYİ Parti'nin iktidar olmuş gibi sorumlu davranan bir siyasi parti olduğunu, bu nedenle Anadolu'nun farklı yörelerini gezip vatandaşları dinlediklerini söyledi.Bu kapsamda geldikleri Çorum'da birçok kişiyle görüştüklerini belirten Usta, "Tarım ve sanayi potansiyeli olan Çorum, Türkiye sosyoekonomik gelişmişlik sıralamasında 50. sırada. Bu, Çorum'a yakışmıyor. Bunu çok daha yukarıya taşıyabilir." ifadesini kullandı.Çorum'un en büyük ihtiyacının yük taşımacılığına uygun bir demir yolu hattı olduğunu anlatan Usta, "Çorum'u hem limana hem de içeriye bağlayacak demir yolu yapılmalı. Samsun-Çorum- Ankara demir yolu, yük taşımacılığı açısından mutlak suretle devreye sokulmalı. Bununla ilgili Ankara'ya döndüğümüzde ilgili kurumlara baskı yapacağız, Meclis gündemine de tekrar getireceğiz." diye konuştu.Usta, bir gazetecinin ittifaklara ilişkin sorusu üzerine şöyle konuştu:"İYİ Parti olarak Türkiyeyi yönetmeye talip bir siyasi partiyiz. Yani mevcut sistem maalesef böyle ittifakları zorunlu kılıyor. Çünkü ittifak yapmadığınız zaman dezavantajlı duruma düşüyorsunuz. Bizim ittifaktaki yerimiz bellidir şu an itibarıyla ancak bunun da ötesinde İYİ Parti, Türkiyeyi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir."Toplantıya İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş ve Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ile partililerin dışında çok vatandaş katıldı . "HABER EDİTÖRÜ SATI ÇETİNER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 2085 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN GRUP TOPLANTISI KONUŞMA METNİ

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN GRUP TOPLANTISI KONUŞMA METNİ 07 NİSAN 2021) Aziz milletim, değerli milletvekilleri, kıymetli basın mensupları;Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıy...

BAKANLIK KARARI RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI.

BAKANLIK KARARI RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI. EN ÇOK FETOCÜ NÜN KAYSERİDE OLDUĞU SÖYLENİYOR
HAVADA KOMPLO KOKUSU VAR...07 Nisan 2021


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi